Tempera 0.9 - en to he_IL translation catalogue (510 entries)

en:  Bookmark the permalink
he_IL: שמרו את הקישור הקבוע במועדפים

en: (Edit)
he_IL: (ערוך)

en: (height)
he_IL: (גובה)

en: (width)
he_IL: (רוחב)

en: <br> Choose the category:
he_IL: <br> בחרו את הקטגוריה:

en: A collection of preset color schemes to use as the starting point for your site. Just load one up and see your blog in a different light.
he_IL: אוסף של סכמות צבעים שישמשו כנקודת התחלה לאתר שלכם. טענו סכמה כלשהיא ותראו את הבלוג שלכם באור שונה.

en: About
he_IL: אודות

en: Above Content Area
he_IL: מעל אזור התוכן

en: Accent Color #1
he_IL: צבע מודגש 1#

en: Accent Color #2
he_IL: צבע מודגש 1#

en: Accent Color #3
he_IL: צבע מודגש 3#

en: Accent Color #4
he_IL: צבע מודגש 4#

en: Accent Color #5
he_IL: צבע מודגש 5#

en: Accents
he_IL: הדגשות

en: Add margins to the slider. By default this is set to 0 and you will want to increase this value when the slider is not full width.
he_IL: הוסף שוליים למצגת. ברירת המחדל מוגדרת ל-0 ותרצו להגדיל את הערך הזה עם המצגת שלכם היא לא ברוחב מלא.

en: All Caps
he_IL: הכל באותיות גדולות

en: Allow zoom
he_IL: אפשר לבצע הגדלה (zoom)

en: Always Visible
he_IL: נראים תמיד

en: And import!
he_IL: ולייבא!

en: Animated
he_IL: מונפש

en: Animation Time:
he_IL: זמן האנימציה:

en: Animation:
he_IL: אנימציה:

en: Apologies, but no results were found for the requested archive. Perhaps searching will help find a related post.
he_IL: מצטערים, אבל לא נמצאו תוצאות לארכיון המבוקש.  אולי חיפוש יעזור למצוא פוסט קשור.

en: Apologies, but the page you requested could not be found. Perhaps searching will help.
he_IL: מצטערים, אבל העמוד שביקשתם לא נמצא. אולי חיפוש יעזור.

en: Archive and Category Pages
he_IL: עמודי ארכיון וקטגוריות

en: Archive by category
he_IL: ארכיון לפי קטגוריה

en: Are you sure you want to load a new color scheme? \nAll current saved settings under Text and Color Settings will be lost.
he_IL: אתם בטוחים שאתם רוצים לטעון סכמת צבעים חדשה? כל ההגדרות השמורות הנוכחיות תחת הגדרות צבעים ילכו לאיבוד.

en: Areas:
he_IL: אזורים:

en: Articles posted by
he_IL: מאמרים שפורסמו ע"י

en: Audio
he_IL: אודיו

en: Author
he_IL: מחבר

en: Author
he_IL: מחבר

en: Author Archives: %s
he_IL: ארכיוני הכותב: %s

en: Auto Select Images From Posts
he_IL: בחר תמונות מפוסטים בצורה אוטומטית

en: Back to Top button
he_IL: כפתור חזרה למעלה

en: Background Image
he_IL: תמונת הרקע

en: Background colours for your social icons.
he_IL: צבע רקע עבור אייקוני המדיה החברתית.

en: Background:
he_IL: רקע:

en: Before you can upload your import file, you will need to fix the following error:
he_IL: לפני שתוכלו להעלות את הקובץ עליכם לתקן את השגיאה הזו:

en: Below Content Area
he_IL: מתחת אזור התוכן

en: Blog Archives
he_IL: ארכיוני הבלוג

en: Bookmark
he_IL: סימנייה

en: Bottom
he_IL: תחתון

en: Boxed
he_IL: ממוסגר

en: Breadcrumbs
he_IL: פרורי לחם

en: Bullets
he_IL: פתיחים

en: By default text is both uppercase and lowercase throughout the theme. With this option you can force uppercase or lowercase text styling in the whole theme. This option won't affect content text.
he_IL: כברירת מחדל הטקסט בערכת הנושא הוא גם טקסט עילי (uppercase) וגם תחתי (Lowercase) בכל התבנית. באמצעות אפשרות זו תוכלו להכריח עיצוב טקסט עילי או תחתי לכל ערכת הנושא. האפשרות הזו לא תשפיע על טקסט התוכן.

en: Caption type
he_IL: סוג כותרת (Caption)

en: Categories
he_IL: קטגוריות

en: Category
he_IL: קטגוריה

en: Category Archives: %s
he_IL: ארכיוני קטגוריות: %s

en: Category Titles
he_IL: כותרות הקטגוריה

en: Center
he_IL: מרכז

en: Center the header image horizontally
he_IL: מרכזו את תמונת הכותרת במאוזן

en: Characters
he_IL: תווים (אותיות)

en: Chat
he_IL: צ'אט

en: Choose if you want the sticky posts on your home page to be visible in full or just the excerpts.
he_IL: בחרו האם תרצו שהפוסטים הדביקים בעמוד הבית שלכם יוצגו במלואם או רק תקצירים.

en: Choose the <b>areas</b> where to display the social icons.
he_IL: בחרו את <b>האזורים</b> בהם תרצו להציג את האייקונים של המדיה החברתית.

en: Choose the areas to hide on the Presentation Page:
he_IL: בחרו את השטחים אותם תרצו להסתיר בעמוד הפרזנטציה:

en: Choose the indent for your paragraphs.
he_IL: בחרו את המרחק מהשוליים עבור הפסקאות שלכם.

en: Choose the post metas you want to show on multiple post pages (home, blog, category, archive etc.)
he_IL: בחרו את מטות הפוסט (Meta) שתרצו להציג במספר עמודי פוסטים (עמוד הבית, בלוג, קטגוריה, ארכיב וכו' ).

en: Choose the post metas you want to show on sigle post pages.
he_IL: בחרו את מטות הפוסט (Meta) שתרצו להציג בעמודי פוסט בודד.

en: Choose what to display inside your header area.
he_IL: בחרו מה להציג בשטח הכותרת שלכם.

en: Choose your layout. Possible options are: <br> No sidebar, a single sidebar on either left of right, two sidebars on either left or right and two sidebars on each side.<br>This can be overriden in pages by using Page Templates.
he_IL: בחרו את סידור העיצוב שלכם. האפרויות הקיימות הן: <br> ללא סרגל צד, סרגל צד בודד בצד ימין או בצד שמאל, שני סרגלי צד בצד ימין או שמאל ושני סרגלי צד בכל צד. <br> ניתן לעקוף הגדרה זו בעמודים ע"י בחירה בתבנית עמוד בהגדרות העמוד.

en: Clickable header image
he_IL: תמונת כותרת לחיצה

en: Color Schemes
he_IL: סכמות צבעים

en: Color Settings
he_IL: הגדרות צבעים

en: Colours for your meta area (post information).
he_IL: הצבעים לאזור המטה (Meta) שלכם (מידע הפוסט).

en: Column Display:
he_IL: תצוגת עמודה:

en: Column spacing:
he_IL: ריווח עמודה:

en: Columns
he_IL: עמודות

en: Columns Background Color
he_IL: צבע רקע העמודות

en: Columns Title:
he_IL: כותרת העמודה:

en: Columns per row:
he_IL: עמודות לשורה:

en: Comment
he_IL: תגובה

en: Comments
he_IL: תגובות

en: Comments are closed
he_IL: התגובות סגורות

en: Comments are closed text
he_IL: טקסט התגובות סגורות

en: Comments are closed.
he_IL: התגובות סגורות.

en: Comments off
he_IL: התגובות סגורות

en: Content
he_IL: תוכן

en: Content / Sidebar Width
he_IL: רוחב התוכן/ סרגל הצד

en: Content =
he_IL: תוכן =

en: Content Background
he_IL: רקע התוכן

en: Content Headings
he_IL: תוכן הכותרת

en: Content Margins
he_IL: שולי התוכן

en: Content colours apply to post and page areas of the site.
he_IL: צבעי התוכן מוכלים על אזורי הפוסטים והעמודים של האתר.

en: Continue reading
he_IL: המשיכו לקרוא

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
he_IL: המשיכו לקרוא <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Continue reading link text
he_IL: טקסט קישור "המשיכו לקרוא"

en: Crop images to exact size.
he_IL: חתכו את התמונות למידה מדויקת.

en: Custom CSS
he_IL: קוד עיצוב מותאם אישית (CSS)

en: Custom Footer Text
he_IL: טקסט תחתי מותאם אישית

en: Custom JavaScript
he_IL: ג'אוה סקריפט מותאם אישית

en: Custom Logo
he_IL: לוגו מותאם אישית

en: Custom Logo Upload
he_IL: העלאת לוגו מותאם אישית

en: Custom Slides
he_IL: שיקופיות מותאמות אישית

en: Daily Archives: %s
he_IL: ארכיונים יומיים: %s

en: Dark
he_IL: חשוך

en: Date
he_IL: תאריך

en: Default
he_IL: ברירת מחדל

en: Define background image
he_IL: הגדירו תמונת רקע

en: Define header image
he_IL: הגדירו תמונה עליונה (כותרת)

en: Disable
he_IL: כבה

en: Disable the default headings indent (left margin).
he_IL: הפסיקו את המרווח מהשוליים ברירת המחדל של הכותרות שלכם (גבול שמאלי).

en: Disabled
he_IL: מופסק

en: Duality
he_IL: עיצוב רחב או ממסוגר

en: ERROR: You are not authorised to perform that operation
he_IL: שגיאה: אינכם מורשים לבצע פעולה זו

en: Edit
he_IL: ערוך

en: Edit the 'Continue Reading' link added to your post excerpts.
he_IL: ערכו את בקישור "המשיכו לקרוא" שמתווסף לתקצירי הפוסטים שלכם.

en: Email
he_IL: אימייל

en: Email*
he_IL: אימייל*

en: Empty
he_IL: ריק

en: Enable
he_IL: הפעל

en: Enable Presentation Page
he_IL: אפשר עמוד פרזנטציה (מצגת)

en: Enable the Back to Top button. The button appears after scrolling the page down.
he_IL: אפשרו את כפתור "חזור למעלה". הכפתור יופיע לאחר תחילת הגלילה של העמוד למטה.

en: Enable the Magazine Layout. This layout applies to pages with posts and shows 2 posts per row.
he_IL: אפשר את פריסת המגזין. פריסה זו מוכלת על עמודים עם פוסטים ומציגה 2 פוסטים בשורה.

en: Enable to display the latest posts on the presentation page, below the columns. Sticky posts are always displayed and not counted.
he_IL: אפשר להציג את הפוסטים האחרונים בדף המצגת, מתחת לעמודות. פוסטים דביקים תמיד מוצגים ולא נספרים במסגרת הפוסטים האחרונים.

en: Error 404
he_IL: שגיאת 404

en: Excerpt
he_IL: תקציר

en: Excerpt suffix
he_IL: קידומת המובאה (תקציר)

en: Excerpts on the main page. Only standard posts will be affected. All other post formats (aside, image, chat, quote etc.) have their specific formating.
he_IL: תקצירי פוסטים בעמוד ראשי. רק פוסטים סטנדרטיים יושפעו מהגדרה זו. לכל סוגי הפוסטים האחרים (תמונה, צ'ט, ציטוט וכו') יש את הפורמט שלהם.

en: Export Theme options
he_IL: ייצא אפשרויות תבנית

en: Extras
he_IL: תוספות

en: Fade
he_IL: דעיכה (fade)

en: FavIcon Upload
he_IL: העלאת Favicon

en: Featured Image Settings
he_IL: הגדרות תמונה נבחרת (Featured)

en: Featured Images as HEADER Images
he_IL: תמונות נבחרות כתמונות עליונות

en: Featured Images as POST Thumbnails
he_IL: תמונות נבחרות כתמונות ממוזערות של הפוסט

en: First Footer Area
he_IL: אזור תחתון ראשון

en: First footer area
he_IL: אזור תחתון ראשון

en: Fixed
he_IL: קבוע

en: Fold
he_IL: קפל

en: Footer
he_IL: אזור תחתון (footer)

en: Footer Background
he_IL: רקע האזור התחתון

en: Footer Links
he_IL: צבע הקישורים בתחתית

en: Footer Links Hover
he_IL: צבע הקישורים בתחתית במעבר על

en: Footer Menu
he_IL: תפריט תחתון

en: Footer Navigation
he_IL: תפריט אזור תחתון (footer)

en: Footer Text
he_IL: טקסט תחתי

en: Footer Widget Text
he_IL: טקסט בווידג'טים התחתיים

en: Footer Widgets
he_IL: וידג'טים תחתונים

en: Footer Widgets Area Background
he_IL: רקע אזור הווידג'טים בתחתית

en: Footer Widgets Background
he_IL: צבע הרקע של הווידג'טים בתחתית

en: Footer Widgets Links
he_IL: קישורי הווידג'טים בתחתית

en: Footer Widgets Links Hover
he_IL: צבע הקישורים במעבר על בווידג'טים בתחתית

en: Footer Widgets Title Background
he_IL: צבע הרקע של כותרות הווידג'טים בתחתית

en: Footer Widgets Title Text
he_IL: צבע הטקסט של כותרות הווידג'טים בתחתית

en: Footer Widgets:
he_IL: ווידג'טים בתחתית:

en: Footer colours include the footer menu colours.
he_IL: צבעי האזור התחתון כולל צבעי התפריט התחתון.

en: Footer:
he_IL: תחתי (footer):

en: Force Lowercase
he_IL: כפה אותיות קטנות

en: Force Text Align
he_IL: כפה יישור טקסט

en: Force Uppercase
he_IL: כפה אותיות גדולות

en: Force header image responsiveness.
he_IL: כפה תמונת כותרת רספונסיבית.

en: Fourth Footer Area
he_IL: אזור תחתית רביעי

en: Full Post
he_IL: הפוסט המלא

en: Full size is %s pixels
he_IL: הגודל המלא הוא %s פיקסלים

en: Full width
he_IL: רוחב מלא

en: Gallery
he_IL: גלרייה

en: General
he_IL: כללי

en: General Font
he_IL: גופן  כללי

en: General Lighter Text
he_IL: טקסט בהיר כללי

en: General Links
he_IL: קישורים כלליים

en: General Links Hover
he_IL: מעבר על קישורים כללים

en: General Text
he_IL: טקסט כללי

en: General:
he_IL: כללי:

en: Go back to the Nirvana options page and check them out!
he_IL: חזרו לדף ההגדרות של נירוונה ובדקו אותן!

en: Graphics Settings
he_IL: הגדרות גרפיקה

en: Great! The options have been imported!
he_IL: מעולה! הגדרות הערכה יובאו בהצלחה!

en: HTML tags in Excerpts
he_IL: תגיות HTML במובאות (תקצירים)

en: Header Background
he_IL: רקע הכותרת

en: Header Content Spacing
he_IL: מרווח תוכן הכותרת

en: Header Height
he_IL: גובה הכותרת העליונה

en: Header Image
he_IL: תמונת כותרת עליונה

en: Header Settings
he_IL: הגדרות כותרת

en: Header Widget Width
he_IL: רוחב וידג'ט בכותרת

en: Header Widgets
he_IL: ווידג'טים בכותרת

en: Headings Font
he_IL: גופן הכותרות

en: Headings Indent
he_IL: מרחק כותרות מהשוליים

en: Height:
he_IL: גובה:

en: Hi! This is where you import the  Nirvana settings.<i> Please remember that this is still an experimental feature.</i>
he_IL: היי! . זה היכן שאתם מייבאים את הגדרות נירוונה. <i>אנא זכרו כי זו עדיין תכונה ניסיונית.</i>

en: Hidden
he_IL: מוסתר

en: Hide
he_IL: הסתר

en: Hide Tables
he_IL: הסתר טבלאות

en: Hide areas
he_IL: הסתר אזורים

en: Hide everywhere
he_IL: הסתר בכל מקום

en: Hide in pages
he_IL: הסתר בעמודים

en: Hide in posts
he_IL: הסתר בפוסטים

en: Hide or show titles on Categories and Archives.
he_IL: הסתר או הצג כותרות  בקטגוריות וארכיב.

en: Hide or show titles on pages.
he_IL: הסתר או הצג כותרות בעמודים.

en: Hide table borders and background color.
he_IL: הסתר את צבעי הגבולות והרקע של הטבלה.

en: Hide the <b>Comments are closed</b> text that by default shows up on pages or posts with comments disabled.
he_IL: הסתר את הטקסט <b>התגובות סגורות</b> שכברירת מחדל מופיע בעמודים או פוסטים בהם התגובות אינן מאופשרות.

en: Hide the <b>Comments off</b> text next to posts that have comments disabled.
he_IL: הסתר את הטקסט <b>התגובות כבויות </b>ליד פוסטים שבהם התגובות אינן מאופשרות.

en: Hide the footer (copyright area).
he_IL: הסתר את האזור התחתון (אזור זכויות היוצרים).

en: Hide the footer widgets.
he_IL: הסתר את הווידג'טים בתחתית.

en: Hide the header area (logo/title and/or image/empty area).
he_IL: הסתר את אזור הכותרת (לוגו/כותרת ו/או תמונה או אזור ריק).

en: Hide the main menu.
he_IL: הסתר את התפריט הראשי.

en: Hide the topbar (includes the top social area and top menu).
he_IL: הסתר את הסרגל העליון (כולל את אזור המדיה החברתית העליון והתפריט העליון).

en: Home Page
he_IL: עמוד הבית

en: How to display your Presentation Page Columns.
he_IL: כיצד להציג את עמודות עמוד הפרזנטציה שלכם.

en: Image
he_IL: תמונה

en: Image Size:
he_IL: גודל תמונה:

en: Import Nirvana Theme Options
he_IL: ייבא הגדרות ערכת נושא נירוונה

en: Import Nirvana Theme Options
he_IL: ייבא את הגדרות ערכת נושא נירוונה

en: Import Theme options
he_IL: ייבא אפשרויות תבנית

en: Import/Export Settings
he_IL: ייבא/ייצא הגדרות

en: Insert custom text or HTML code that will appear in you footer. <br /> You can use HTML to insert links, images and special characters like &copy;.
he_IL: הכניסו טקסט או קוד HTML מותאם אישית אשר יופיע בתחתית הבלוג שלכם. <br> אתם יכולים להשתמש ב- HTML על מנת להכניס קישורים, תמונות ואפילו סימנים מיוחדים כמו &copy;.

en: Insert your custom CSS here. Any CSS declarations made here will overwrite Nirvana's (even the custom options specified right here in the Nirvana Settings page). <br /> Your custom CSS will be preserved when updating the theme.
he_IL: הכניסו את קוד ה- CSS המותאם אישית שלכם פה. כל שינוי CSS שנעשה כאן עוקף כל CSS של נירוונה (אפילו שינויים מותאמים אישית שביצעתם בהגדרות נירוונה). <br> ה-CSS המותאם אישית שלכם יישמר בזמן עדכון ערכת הנושא.

en: Insert your custom Javascript code here. (Google Analytics and any other forms of Analytic software).
he_IL: הכניסו את קוד הג'אוה שלכם פה.( גוגל אנאליטיקס וכל תוכנת אנאליטיקס אחרת).

en: Internet Explorer Compatibility Tag
he_IL: Internet Explorer תאימות תג

en: It's that easy: a mouse click away - the ability to export your Nirvana settings and save them on your computer. Feeling safer? You should!
he_IL: זה כל כך קל: בלחיצת עכבר אחת תוכלו לייצא את כל הגדרות נירוונה ולשמור אותם במחשב שלכם. מרגישים בטוחים יותר? אתם צריכים להרגיש כך!

en: Just choose a file from your computer:
he_IL: בחרו קובץ מהמחשב שלכם:

en: Justify
he_IL: הצדיקו

en: Latest Posts
he_IL: פוסטים אחרונים

en: Latest Posts from Category
he_IL: פוסטים אחרונים מקטגוריה

en: Latest posts from the category you choose will be loaded in the columns.
he_IL: פוסטים אחרונים מתוך הקטגוריה שתבחרו יוטענו לתוך העמודות.

en: Latest posts from the category you choose will be loaded in the slider.
he_IL: פוסטים אחרונים מהקטגוריה שבחרתם יוצגו במצגת.

en: Latest posts will be loaded into the columns.
he_IL: פוסטים אחרונים יוטענו לתוך העמודות.

en: Latest posts will be loaded into the slider.
he_IL: פוסטים אחרונים יוטענו לתוך המצגת (סליידר).

en: Layout Settings
he_IL: הגדרות עיצוב

en: Left
he_IL: שמאל

en: Left Sidebar
he_IL: סרגל צד שמאלי

en: Left side
he_IL: צד שמאל

en: Left sidebar
he_IL: סרגל צד שמאלי

en: Letter Spacing
he_IL: ריווח אות

en: Light
he_IL: בהיר

en: Line Height
he_IL: גובה שורה

en: Link
he_IL: קישור

en: Link nr. 1
he_IL: קישור מס. 1

en: Link nr. 2
he_IL: קישור מס. 2

en: Link nr. 3
he_IL: קישור מס. 3

en: Link nr. 4
he_IL: קישור מס. 4

en: Link nr. 5
he_IL: קישור מס. 5

en: Link the thumbnail to the post
he_IL: קשר את התמונה הממוזערת לפוסט

en: Link to full-size image
he_IL: קישור לתמונה בגודל מלא

en: Links
he_IL: קישורים

en: List the post IDs you want to display (separated by a comma):
he_IL: רישמו את המספר המזהה של הפוסטים שתרצו להציג (מופרדים על ידי פסיק):

en: Load Color Scheme
he_IL: טען סכמת צבעים

en: Magazine Layout
he_IL: סידור מגזין

en: Main Layout
he_IL: עיצוב ראשי

en: Main Menu
he_IL: תפריט ראשי

en: Main Menu Font
he_IL: גופן התפריט הראשי

en: Main Site Background
he_IL: רקע האתר הראשי

en: Maximum size: %s
he_IL: גודל מקסימלי: %s

en: Menu Alignment
he_IL: יישור התפריט

en: Menu Background
he_IL: רקע התפריט

en: Menu Text
he_IL: טקסט התפריט

en: Menu:
he_IL: תפריט:

en: Meta Bar Position
he_IL: מיקום שורת META

en: Meta Icons
he_IL: אייקוני המטה (Meta)

en: Meta Links
he_IL: קישורי המטה (Meta)

en: Meta Links Hover
he_IL: במעבר על קישורי המטה (Meta)

en: Miscellaneous Settings
he_IL: הגדרות שונות

en: Monthly Archives: %s
he_IL: ארכיונים חודשיים: %s

en: More posts
he_IL: פוסטים נוספים

en: Name
he_IL: שם

en: Name*
he_IL: שם*

en: Newer Comments
he_IL: תגובות חדשות

en: Next image
he_IL: התמונה הבאה

en: Nirvana Advanced Settings
he_IL: הגדרות מתקדמות של נירוונה

en: Nirvana Default Header Image
he_IL: תמונת הכותרת ברירת המחדל של נירוונה

en: Nirvana Latest News
he_IL: חדשות אחרונות של נירוונה

en: Nirvana Settings
he_IL: הגדרות נירוונה

en: Nirvana settings updated successfully.
he_IL: הגדרות נירוונה עודכנו בהצלחה.

en: No Posts to Display
he_IL: אין פוסטים להצגה

en: No news items.
he_IL: אין פריטים חדשים.

en: No search results for: %s.
he_IL: לא נמצאו תוצאות עבור חיפוש: %s.

en: None
he_IL: כלום

en: Normal
he_IL: נורמלי

en: Not Found
he_IL: לא נמצא

en: Nothing Found
he_IL: לא נמצא כלום

en: Number of posts to show:
he_IL: מספר הפוסטים לתצוגה:

en: Number of posts:
he_IL: מספר פוסטים:

en: Numbers
he_IL: מספרים

en: Older Comments
he_IL: תגובות ישנות

en: One Comment | %1$s Comments
he_IL[0]: תגובה אחת
he_IL[1]: %1$s תגובות

en: One column (no sidebars)
he_IL: עמודה אחת (ללא סרגלי צד)

en: Only sticky posts will be loaded into the columns.
he_IL: רק פוסטים דביקים יוטענו לתוך העמודות.

en: Only sticky posts will be loaded into the slider.
he_IL: רק פוסטים דביקים יוטענו לתוך המצגת.

en: Oops! The file is empty or there was no file. This error could also be caused by uploads being disabled in your php.ini or by post_max_size being defined as smaller than upload_max_filesize in php.ini.
he_IL: אופס! הקובץ ריק או שלא היה קובץ. שגיאה זו יכולה לקרות גם אם העלאות אינן מאופשרות בקובץ ה- php.ini שלכם או ש post_max_size מוגדר כנמוך יותר מ upload_max_filesize בקובץ ה- php.ini בשרת שלכם.

en: Oops, there's a small problem.
he_IL: אופס, ישנה בעייה קטנה.

en: Open in new window
he_IL: פתח בחלון חדש

en: Page
he_IL: עמוד

en: Page %s
he_IL: עמוד %s

en: Page Titles
he_IL: כותרות עמודים

en: Page/Post Title
he_IL: כותרת עמוד/פוסט

en: Page/Post Title Hover
he_IL: כותרת עמוד/פוסט במעבר על

en: Pages:
he_IL: עמודים:

en: Pagination
he_IL: עימוד

en: Paragraph Indent
he_IL: מרחק פסקה מהשוליים

en: Paragraph spacing
he_IL: ריווח פסקה

en: Pause Time:
he_IL: זמן השהייה:

en: Permalink to
he_IL: קישור קבוע ל

en: Permalink to %s
he_IL: קישור קבוע ל %s

en: Photo Frames
he_IL: מסגרות התמונה

en: Pingback:
he_IL: פינגבק:

en: Post Excerpt Length
he_IL: אורך תקציר הפוסט

en: Post Excerpt Settings
he_IL: הגדרות תקצירי פוסט

en: Post Images Border
he_IL: גבול תמונות הפוסט

en: Post Information Settings
he_IL: הגדרות מידע פוסט

en: Post Title Font
he_IL: גופן כותרת הפוסט

en: Posted on
he_IL: פורסם בתאריך

en: Posts per row:
he_IL: כמה פוסטים בשורה:

en: Posts tagged
he_IL: תיוגי פוסטים

en: Powered by
he_IL: פועל על גבי

en: Presentation Page
he_IL: עמוד פרזנטציה

en: Presentation Page Columns
he_IL: עמודות עמוד הפרזנטציה

en: Previous image
he_IL: תמונה קודמת

en: Primary Navigation
he_IL: תפריט ראשי

en: Protection Engine Notices
he_IL: הודעות הגנת מנוע

en: Quote
he_IL: ציטוט

en: Random
he_IL: אקראי

en: Random Posts
he_IL: פוסטים אקראיים

en: Random Posts from Category
he_IL: פוסטים אקראיים מקטגוריה

en: Random posts from the category you choose will be loaded into the columns.
he_IL: פוסטים אקראיים מתוך הקטגוריה שתבחרו יוטענו לתוך העמודות.

en: Random posts from the category you choose will be loaded into the slider.
he_IL: פוסטים רנדומליים מהקטגוריה שבחרתם יוצגו במצגת (סליידר).

en: Random posts will be loaded into the columns.
he_IL: פוסטים אקראיים יוטענו לתוך העמודות.

en: Random posts will be loaded into the slider.
he_IL: פוסטים אקראיים יוטענו לתוך המצגת.

en: Read more text:
he_IL: טקסט "קראו עוד":

en: Read the full post
he_IL: קראו את הפוסט המלא

en: Reply
he_IL: השב

en: Reset Nirvana Settings to Defaults?
he_IL: אפס להגדרות ברירת מחדל של נירוונה?

en: Reset to Defaults
he_IL: אפס לברירת מחדל

en: Responsiveness
he_IL: תאימות (responsiveness)

en: Return to %s
he_IL: חזור אל %s

en: Right
he_IL: ימין

en: Right (multiline)
he_IL: ימין (רב-שורות)

en: Right Sidebar
he_IL: סרגל צד ימני

en: Right side
he_IL: צד ימין

en: Right sidebar
he_IL: סרגל צד ימני

en: Save Changes
he_IL: שמור שינויים

en: Search
he_IL: חפשו

en: Search Bar Locations
he_IL: מיקום חלונות החיפוש

en: Search Results for: %s
he_IL: תוצאות חיפוש עבור: %s.

en: Search results for
he_IL: תוצאות חיפוש עבור

en: Second Footer Area
he_IL: אזור תחתון שני

en: Second footer area
he_IL: אזור תחתון שני

en: Select / Upload Image
he_IL: בחרו / העלו תמונה

en: Select Category
he_IL: בחרו קטגוריה

en: Select one of the preset color schemes and press the Load button.<br> <b> CAUTION! </b> When loading a color scheme, the Nirvana theme settings under Text and Color Settings will be overriden. All other settings will remain intact.<br> <u>SUGGESTION:</u> It's always better to export your current theme settings before loading a color scheme.
he_IL: בחרו אחת מתוך סכמות הצבעים המוגדרות מראש ולחצו על כפתור הטעינה. <br> <b>זהירות!</b> כשמעלים סכמת צבעים כל הגדות נירוונה תחת טקסט והגדרות צבע ישתנו בהתאמה. כל יתר ההגדרות יישארו ללא שינוי. <br> <u>הצעה: </u>תמיד יצאו את הגדרות ערכת העיצוב שלכם לפני שינוי סכמות הצבעים.

en: Select the font family and size or insert the Google Font name you want for your titles. It will affect post titles and page titles. Leave 'General Font' and the general font values you selected will be used.
he_IL: בחרו את משפחת הגופן והגודל או הכניסו שם של גופן גוגל עבור הכותרות שלכם. זה ישפיע על כותרות של פוסטים ועמודים. השאירו את "גופן כללי" על מנת להשתמש בגופן כללי עם ערכים קבועים מראש.

en: Select the font family and size or insert the Google Font name you want your headings to have (h1 - h6 tags will be affected). Leave 'General Font' and the general font values you selected will be used.
he_IL: בחרו את משפחת הגופן והגודלו או הכניסו שם של גופן גוגל בו תשתמשו לכותרות שלכם (h1-h6 יושפעו מהגדרה זו). השאירו את "גופן כללי" על מנת שגופן כללי וערכיו ישמשו לכותרות.

en: Select the font family and size or insert the Google Font name you want your main menu to use. Leave 'General Font' and the general font values you selected will be used.
he_IL: בחרו את משפחת הגופן והגודלו או הכניסו שם של גופן גוגל בו תשתמשו לתפריט הראשי שלכם. השאירו את "גופן כללי" על מנת שגופן כללי וערכיו ישמשו לתפריט הראשי.

en: Select the font family and size or insert the Google Font name you want your site title and tagline to use. Leave 'General Font' and the general font values you selected will be used.
he_IL: בחרו את משפחת הגופן והגודלו או הכניסו שם של גופן גוגל בו תשתמשו לכותרת האתר שלכם ולשורת התגיות. השאירו את "גופן כללי" על מנת שגופן כללי וערכיו ישמשו לכותרת האתר ולשורת התגיות.

en: Select the font family and size or insert the Google Font name you want your widget titles to have. Leave 'General Font' and the general font values you selected will be used.
he_IL: בחרו את משפחת הגופן והגודלו או הכניסו שם של גופן גוגל בו תשתמשו לכותרות הווידג'טים שלכם. השאירו את "גופן כללי" על מנת שגופן כללי וערכיו ישמשו לכותרות הווידג'טים.

en: Select the font family and size or insert the Google Font name you want your widgets to have. Leave 'General Font' and the general font values you selected will be used.
he_IL: בחרו את משפחת הגופן והגודלו או הכניסו שם של גופן גוגל בו תשתמשו לווידג'טים שלכם. השאירו את "גופן כללי" על מנת שגופן כללי וערכיו ישמשו לווידג'טים.

en: Select the header's height. After saving the settings go and upload your new header image. The header's minimum width should be
he_IL: בחרו את גובה תמונת הכותרת (Header). אחרי שמירת ההגדרות העלו את תמונת הכותרת החדשה שלכם. הרוחב המינימלי של תמונת הכותרת צריך להיות

en: Select the spacing between the paragraphs.
he_IL: בחרו את המרווח בין הפסקאות.

en: Select your desired Social network from the left dropdown menu and insert your corresponding address in the right input field. (ex: <i>http://www.facebook.com/yourname</i> )
he_IL: בחרו את הרשת החברתית שתרצו מהתפריט הנגלל בצד ימין והכניסו את כתובת האינטרנט המתאימה בשדה בצד שמאל. (לדוגמא: <i>http://www.facebook.com/yourname</i>)

en: Show
he_IL: הראה

en: Show Posts on Presentation Page
he_IL: הצג פוסטים בעמוד פרזנטציה

en: Show breadcrumbs at the top of the content area. Breadcrumbs are a form of navigation that keeps track of your location withtin the site.
he_IL: הצג את שביל פירורי הלחם בחלק העליון של התוכן. פרורי הלחם הם סוג של ניווט ששומר מעקב על המיקום שלכם באתר.

en: Show featured images as thumbnails on posts. The images must be selected for each post in the Featured Image section.
he_IL: הציגו תמונות ראשיות כתמונות ממוזערות של הפוסט. התמונות חייבות להבחר לכל פוסט בהגדרת "תמונה ראשית".

en: Show featured images on headers. The header will be replaced with a featured image if you selected it as a Featured Image in the post and if it is bigger or at least equal to the current header size.
he_IL: הציגו תמונות ראשיות הכותרת. הכותרת תוחלף בתמונה הראשית אם נבחרה כזו בפוסט ואם היא שווה בגודלה או גדולה יותר מגודל הכותרת.

en: Show on Blog Pages
he_IL: הצג בעמודי בלוג

en: Show on Single Pages
he_IL: הצג בעמודים בודדים

en: Show the first image that you inserted in a post as a thumbnail. If there is a Featured Image selected for that post, it will have priority.
he_IL: הציגו את התמונה הראשונה שהכנסתם לפוסט כתמונה ממוזערת. אם ישנה "תמונה ראשית" לפוסט היא תועדף לתצוגה.

en: Show the topbar that can include social icons and the top menu.
he_IL: הצג את הסרגל העליון שיכול להכיל את האייקונים של המדיה החברתית ואת התפריט העליון.

en: Show:
he_IL: הצג:

en: Sidebar Widgets
he_IL: וידג'טים של סרגלי הצד

en: Sidebar Widgets Links
he_IL: קישורי הווידג'טים של סרגלי הצד

en: Sidebar Widgets Links Hover
he_IL: צבע הקישורים של הווידג'טים בסרגלי הצד במעבר על (Hover)

en: Sidebar Widgets:
he_IL: ווידג'טים של סרגלי הצד:

en: Sidebar(s) =
he_IL: סרגל(י) צד =

en: Sidebars Background
he_IL: רקע סרגלי הצד

en: Sidebars Text
he_IL: טקסט סרגלי הצד

en: Sidebars Widget Title Background
he_IL: צבע הרקע של כותרות הווידג'טים בסרגלי הצד

en: Sidebars Widget Title Text
he_IL: צבע הטקסט של כותרת הווידג'טים בסרגלי הצד

en: Simple
he_IL: פשוט

en: Site Description
he_IL: תאור האתר

en: Site Description Background
he_IL: רקע תיאור האתר

en: Site Header
he_IL: כותרת עליונה של האתר

en: Site Title
he_IL: כותרת האתר

en: Site Title Font
he_IL: גופן כותרת האתר

en: Site Title and Description
he_IL: כותרת האתר ותאורו

en: Site width
he_IL: רוחב האתר

en: Skip to content
he_IL: דלגו לתוכן

en: Slide
he_IL: שיקופית

en: Slider Background Color
he_IL: צבע רקע המצגת (Slider)

en: Slider Border Color
he_IL: צבע גבול המצגת

en: Slider Border Width:
he_IL: רוחב גבול המצגת:

en: Slider Caption Background
he_IL: רקע כותרת המצגת

en: Slider Caption Text Color
he_IL: צבע טקסט כותרת המצגת

en: Slider Dimensions:
he_IL: מידות הסליידר (מצגת):

en: Slider Settings
he_IL: הגדרות סליידר

en: Slider Top/Bottom Margin:
he_IL: שולי המצגת למעלה/למטה:

en: Slider arrows:
he_IL: חיצי המצגת:

en: Slider excerpt:
he_IL: תקצירי המצגת:

en: Slider navigation:
he_IL: ניווט בסליידר:

en: Slider title Font size.
he_IL: גודל הגופן של כותרת המצגת.

en: Slider:
he_IL: מצגת/שיקופית:

en: Slides
he_IL: שקפים (slides)

en: Social Icons Background
he_IL: רקע האייקונים של הרשתות החברתיות

en: Social Icons Background Hover
he_IL: רקע האייקונים של הרשתות החברתיות במעבר על

en: Social Media Settings
he_IL: הגדרות מדיה חברתית

en: Social Network Link
he_IL: קישור לרשת החברתית

en: Social Network Title
he_IL: כותרת הרשת החברתית

en: Socials
he_IL: רשתות חברתיות

en: Socials display
he_IL: תצוגת רשתות חברתיות

en: Sorry, but you do not have sufficient permissions to access this page.
he_IL: מצטערים, אבל אין לכם הרשאות מספיקות כדי לגשת לדף זה.

en: Specific Posts
he_IL: פוסטים ספציפיים

en: Status
he_IL: סטטוס

en: Sticky Posts
he_IL: פוסטים דביקים

en: Submenu Background
he_IL: רקע תת התפריט

en: Submenu Shadow
he_IL: צל תת התפריט

en: Submenu Text
he_IL: טקסט תת-תפריט

en: Submenu:
he_IL: תת תפריט:

en: Tag
he_IL: תגית

en: Tag Archives: %s
he_IL: ארכיוני תגיות: %s

en: Tagged
he_IL: תגיות

en: Tags
he_IL: תגיות

en: Text
he_IL: טקסט

en: Text Area
he_IL: אזור הטקסט

en: Text Area 1 Background Color
he_IL: צבע הרקע של אזור טקסט מס' 1

en: Text Area 2 Background Color
he_IL: צבע הרקע של אזור טקסט מס' 2

en: Text Area 3 Background Color
he_IL: צבע הרקע של אזור טקסט מס' 3

en: Text Areas
he_IL: אזורי טקסט

en: Text Settings
he_IL: הגדרות טקסט

en: Text Under Comments
he_IL: טקסט מתחת לתגובות

en: Text font size.
he_IL: גודל גופן הטקסט.

en: Text font size:
he_IL: גודל הגופן של הטקסט:

en: Text for the Presentation Page
he_IL: טקסט עבור עמוד הפרזנטציה

en: Text line height. The height between 2 rows of text.
he_IL: גובה שורת הטקסט. הגובה בין שתי שורות טקסט.

en: Text:
he_IL: טקסט:

en: The Left and Right arrows on your slider
he_IL: החיצים הימני והשמאלי במצגת שלכם

en: The dimensions of your slider. Make sure your images are of the same size.
he_IL: מידות המצגת שלכם. ודאו שהתמונות שלכם הן באותו גודל.

en: The fourth footer area
he_IL: אזור התחתית הרביעי

en: The linked text that appears at the bottom of each slide. Leave empty to hide the link.
he_IL: הטקסט המקושר המופיע בתחתית כל שיקופית במצגת. השאירו ריק על מנת להסתיר את הקישור.

en: The number of characters/words for excerpts. When that number is reached the post will be interrupted by a <i>Continue reading</i> link that will take the reader to the full post page.
he_IL: מספר התווים/אותיות לתקצירי הפוסטים. כאשר מספר המילים הגיע למספר המוגדר הטקסט ייעצר על ידי קישור<i> "המשיכו לקרוא"</i> אשר יעביר את הקורא לעמוד הפוסט המלא.

en: The number of posts to show in the slider.
he_IL: מספר הפוסטים לתצוגה במצגת.

en: The number of posts to show on the Presentation Page. The same number of posts will be loaded with the <em>More Posts</em> button.
he_IL: מספר הפוסטים להצגה בעמוד הפרזנטציה. אותו מספר פוסטים יוטענו ביחד עם כפתור <em> פוסטים נוספים</em>.

en: The number of words for the slider excerpts.
he_IL: מספר המילים לתקצירי המצגת.

en: The position of your meta bar (author, date, category, tags and edit button).
he_IL: מיקום סרגל המטה שלכם (Meta) שמכיל את (המחבר, התאריך, הקטגוריה, התגיות וכפתור העריכה).

en: The sizes for your column images. The width is dependent on total site width and the number of columns per row so it isn't configurable.
he_IL: המידות של תמונות העמודות שלכם. ברוחב תלוי ברוחב הכללי של האתר ומספר העמודות לשורה, כך שהוא לא ניתן להגדרה.

en: The slider's border width. You can also edit its color from the Color Settings. Use a border width when your slider is smaller than the total site width.
he_IL: רוחב גבול הסליידר. אתם יכולים לערוך גם את צבע הגבול בהגדרות הצבעים. השתמשו ברוחב הגבול כאשר הסליידר שלכם קטן יותר מהרוחב הכללי של האתר.

en: The space between <i>words</i>. Leave 'Default' for normal settings (size value will be as set in the CSS).
he_IL: המרווח בין <i> המילים</i>. השאירו "ברירת מחדל" עבור הגדרות רגילות. (ערכי הגודל יוגדרו ב- CSS).

en: The space between your columns. Increasing the column spacing will naturally decrease the visible area of your images.
he_IL: המרווח בין העמודות. הגדלת המרווח תוריד באופן טבעי את השטח הנראה של התמונות שלכם.

en: The third footer area
he_IL: אזור התחתית השלישי

en: The time in which a slide will be still and visible.
he_IL: הזמן שבו השיקופית תהיה יציבה ונראית.

en: The time in which the transition animation will take place.
he_IL: הזמן שבו אנימצית המעבר תתבצע.

en: The title for the columns area on the presentation page.
he_IL: הכותרת לאזור העמודות בעמוד הפרזנטציה.

en: The transition effect of your slides.
he_IL: אפקט המעבר של השיקופיות שלכם.

en: The uploaded file could not be read.
he_IL: לא ניתן לקרוא את הקובץ שהועלה.

en: The uploaded file does not contain valid Nirvana options. Make sure the file is exported from the Nirvana Options page.
he_IL: הקובץ שהועלה אינו מכיל אפשרויות חוקיות של נירוונה. ודא כי הקובץ מיוצא מן הדף אפשרויות של נירוונה.

en: The uploaded file is not supported. Make sure the file was exported from the Nirvana page and that it is a text file.
he_IL: הקובץ שהועלה אינו נתמך. ודאו כי הקובץ יוצא מהעמוד נירוונה וכי הוא קובץ טקסט.

en: These colours apply to specific areas of the presentation page.
he_IL: הצבעים האלה מוכלים לאזורים ספציפיים של עמוד הפרזנטציה.

en: These colours apply to the main site menu (and dropdown elements).
he_IL: הצבעים האלה יוכלו על התפריט הראשי של האתר (ועל הרכיבים הנגללים מטה שלו).

en: These colours apply to the top bar menu.
he_IL: הצבעים האלו מוכלים על התפריט בסרגל העליון.

en: These colours apply to the widgets in the footer area.
he_IL: הצבעים האלה יוכלו על הווידג'טים באזור התחתון.

en: These colours apply to the widgets placed in either sidebar.
he_IL: הצבעים האלה יוכלו על הווידג'טים בסרגלי הצד.

en: Third Footer Area
he_IL: אזור תחתון שלישי

en: This gallery contains <a %1$s>%2$s photo</a>. | This gallery contains <a %1$s>%2$s photos</a>.
he_IL[0]: הגלריה הזו מכילה <a %1$s> תמונה %2$s </a>.
he_IL[1]: הגלריה הזו מכילה <a %1$s> %2$s תמונות  </a>.

en: This overwrites the text alignment in posts and pages. Leave 'Default' for normal settings (alignment will remain as declared in posts, comments etc.).
he_IL: זה מחליף את יישור הטקסט בפוסטים ועמודים. השאירו "ברירת מחדל" להגדרות רגילות. ( היישור יישאר כפי שהוגדר בפוסטים, תגובות וכו').

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
he_IL: פוסט זה מוגן באמצעות סיסמא. יש להכניס סיסמא על מנת לצפות בתגובות.

en: This setting changes the look of your captions. Images that are not inserted through captions will not be affected.
he_IL: ההגדרה הזו משנה את המראה של הכותרות שלכם. תמונות שאינן מוכנסות דרך כותרות לא יושפעו.

en: Three columns, one sidebar on each side
he_IL: שלוש עמודות, סרגל צידי אחד בכל צד

en: Three columns, sidebars on the left
he_IL: שלוש עמודות, סרגלי צד שמאליים

en: Three columns, sidebars on the right
he_IL: שלוש עמודות, סרגלי צד ימניים

en: Thumbnail alignment.
he_IL: יישור תמונות ממוזערות.

en: Thumbnails Alignment
he_IL: יישור תמונות ממוזערות

en: Thumbnails Size
he_IL: גודל התמונות הממוזערות

en: Time
he_IL: שעה

en: Title
he_IL: כותרת

en: Title font size:
he_IL: גודל גופן כותרת הפוסט:

en: Titles Color
he_IL: צבע הכותרות

en: To hide this sidebar, switch to a different Layout via the <a href="%s">Theme Settings</a>.
he_IL: כדי להסתיר סרגל צד זה בחרו סידור תבנית אחר דרך <a href="%s"> הגדרות התבנית</a>.

en: Top
he_IL: עליון

en: Top Bar
he_IL: סרגל עליון

en: Top Bar Background
he_IL: רקע הסרגל העליון

en: Top Bar Menu Link
he_IL: קישור לתפריט בסרגל עליון

en: Top Bar Menu Link Hover
he_IL: צבע קישור בתפריט עליון במעבר על (Hover)

en: Top Menu
he_IL: תפריט עליון

en: Top Navigation
he_IL: תפריט אזור עליון

en: Total width =
he_IL: רוחב כללי =

en: Two columns, sidebar on the left
he_IL: שתי עמודות, סרגל צד שמאלי

en: Two columns, sidebar on the right
he_IL: שתי עמודות, סרגל צד ימני

en: Uppercase Text
he_IL: טקסט עילי

en: Video
he_IL: וידאו

en: View all posts by
he_IL: צפו בכל הפוסטים מאת

en: View all posts by %s
he_IL: צפו בכל הפוסטים מאת %s

en: Visible on Hover
he_IL: נראים במעבר על

en: Website
he_IL: אתר

en: Wide
he_IL: רחב

en: Widget Columns
he_IL: עמודות ווידג'טים

en: Widget Font
he_IL: גופן הוידג'ט

en: Widget Title Font
he_IL: גופן כותרת הוידג'ט

en: Width:
he_IL: רוחב:

en: Without the import, the export would just be a fool's exercise. Make sure you have the exported file ready and see you after the mouse click.
he_IL: בלי לייבא הייצוא הוא רק תרגול טפשי. ודאו שיש לכם את הקובץ שיוצא מוכן ונתראה לאחר שתקליקו על העכבר.

en: Word Spacing
he_IL: ריווח מילה

en: Words
he_IL: מילים

en: Yearly Archives: %s
he_IL: ארכיונים שנתיים: %s

en: You can also choose if you want the link to open in a new window and what title to display while hovering over the icon.
he_IL: אתם גם יכולים לבחור אם הקישור ייפתח בחלון חדש ואיזה טקסט יוצג בזמן המעבר על האייקון.

en: You can change the background for your social colors from the colors settings section.
he_IL: אתם יכולים לשנות את צבע הרקע של אייקוני המדיה החברתית באזור הגדרות הצבעים.

en: You can leave any number of inputs empty.
he_IL: אתם יכולים להשאיר גם שדות ריקים.

en: You can show up to 5 different social icons from over 35 social networks.
he_IL: אתם יכולים להציג 5 אייקונים שונים של מדיה חברתית מתוך יותר מ- 35 רשתות חברתיות.

en: You currently have no published posts. To hide this message either <a href="%s">add some posts</a> or disable displaying posts on the Presentation Page in <a href="%s">theme settings</a>.
he_IL: אין לכם כרגע פוסטים מפורסמים. כדי להסתיר הודעה זו בחרו אחת מהשתיים: <a href="%s">הוסיפו קצת פוסטים</a> או בטלו אפשרות הצגת פוסטים בעמוד הפרזנטציה דרך<a href="%s"> הגדרות ערכת הנושא</a>.

en: You currently have no widgets set in the left sidebar. You can add widgets via the <a href="%s">Dashboard</a>.
he_IL: אין לכם כרגע ווידג'טים מוגדרים בסרגל הצד השמאלי. אתם יכולים להוסיף ווידג'טים דרך <a href="%s"> לוח הבקרה</a>.

en: You currently have no widgets set in the right sidebar. You can add widgets via the <a href="%s">Dashboard</a>.
he_IL: אין לכם כרגע ווידג'טים ממוקמים סרגל הצד הימני. באפשרותכם להוסיף ווידג'טים באמצעות<a href="%s">לוח הבקרה</a>.

en: Your comment is awaiting moderation.
he_IL: התגובה שלכם ממתינה לאישור.

en: Your slider navigation type. Shown under the slider.
he_IL: סוג הניווט בסליידר שלכם. מוצג מתחת לסליידר (מצגת).

en: at
he_IL: ב

en: height
he_IL: גובה

en: left
he_IL: שמאל

en: milliseconds
he_IL: מילי-שניות

en: or Google font
he_IL: או גופן גוגל

en: posts
he_IL: פוסטים

en: top
he_IL: עליון

en: width
he_IL: רוחב

en: words
he_IL: מילים
