Themes - Hueman - en to nl translation catalogue (220 entries)

en: "Structured data markup" is a standard way to annotate your content so machines can understand it. Implementing it will help your website rank higher in search engines.
nl: "Structured data markup" is een standaard manier om je content op te maken zodat machines het begrijpen. Als je dit implementeert kan je website hoger komen in zoekmachines.

en: % Responses
nl: % reacties

en: %1$s installed and activated successfully.
nl: %1$s succesvol geïnstalleerd en geactiveerd.

en: %1$s installed successfully.
nl: %1$s is succesvol geïnstalleerd.

en: 1 Column
nl: 1 kolom

en: 1 Response
nl: 1 reactie

en: 2 Columns
nl: 2 Kolommen

en: 3 Columns
nl: 3 kolommen

en: 4 Columns
nl: 4 kolommen

en: A selected location is not available with the current settings.
nl: Een geselecteerde locatie is niet beschikbaar met de huidige instellingen.

en: Activate
nl: Activeren

en: Active
nl: Activeer

en: Add Media
nl: Media toevoegen

en: Add New
nl: Toevoegen

en: Add it
nl: Toevoegen

en: Advanced options
nl: Uitgebreide opties

en: Advanced settings for the Hueman theme.
nl: Uitgebreide opties voor het Hueman thema.

en: All Rights Reserved.
nl: Alle rechten voorbehouden.

en: All installations and activations have been completed.
nl: Alle installaties en activeringen zijn voltooid.

en: All installations have been completed.
nl: Alle installaties zijn voltooid.

en: All plugins installed and activated successfully. %s
nl: Alle plugins zijn succesvol geïnstalleerd en geactiveerd. %s

en: An error occurred while installing %1$s: <strong>%2$s</strong>.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens de installatie van %1$s: <strong> %2$s</strong>.

en: Archive
nl: Archief

en: Archives
nl: Archieven

en: Author:
nl: Auteur:

en: Available version:
nl: Beschikbare versie:

en: Background Image
nl: Achtergrond afbeelding

en: Background position
nl: Achtergrondpositie

en: Begin activating plugin | Begin activating plugins
nl[0]: Begin met activeren van plugin
nl[1]: Begin met activeren van plugins

en: Begin installing plugin | Begin installing plugins
nl[0]: Begin met de installatie van de plugin
nl[1]: Begin met de installatie van de plugins

en: Begin updating plugin | Begin updating plugins
nl[0]: Begin bijwerken plugin
nl[1]: Begin bijwerken plugins

en: Blog
nl: Site

en: Blog Page
nl: Blog pagina

en: Body Background
nl: Body Achtergrond

en: By default, your featured posts display the first words of their content ( the "excerpt"). Check this box to display the full content.
nl: Standaard worden van je featured berichten de eerste woorden van de inhoud ("samenvatting") getoond. Vink dit aan om de volledige inhoud weer te geven.

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Categories
nl: Categorieën

en: Category:
nl: Categorie:

en: Center Bottom
nl: Midden beneden

en: Center Center
nl: Midden midden

en: Center Top
nl: Midden boven

en: Change Image
nl: Aanpassen afbeelding

en: Choose Image
nl: Kies afbeelding

en: Choose Sidebar
nl: Kies Sidebar

en: Choose one
nl: Kies één

en: Close
nl: Sluiten

en: Color
nl: Kleur

en: Comments
nl: Reacties

en: Default
nl: Standaard

en: Disable
nl: Schakel uit

en: Dismiss this notice
nl: Negeer deze melding

en: Display a Help button in the admin bar
nl: Toon een Help button in de admin balk.

en: Display a full width widget area in your footer
nl: Widget zone van volledige breedte in je footer weergeven

en: Display the "About Hueman" page in the "Appearance" admin menu
nl: Toon de "Over Hueman" pagina in het "Weergave" admin menu.

en: Display the full post content
nl: Volledige inhoud van bericht weergeven

en: Done !
nl: Klaar

en: Edit
nl: Bewerken

en: Enter the full url of your social profile (must be valid url).
nl: Geef de volledige url van je sociale profiel op (moet een geldige link zijn).

en: Excerpt Length
nl: Uittreksel Length

en: Expand Sidebar
nl: Sidebar uitbreiden

en: External Source
nl: Externe bron

en: Featured pages
nl: Uitgelichte pagina's

en: Fixed
nl: Vast

en: Follow us on
nl: Volg ons op

en: Follow:
nl: Volg:

en: Font
nl: Lettertype

en: Footer
nl: Voet

en: Footer 1
nl: Voettekst 1

en: Footer 2
nl: Voettekst 2

en: Footer 3
nl: Voettekst 3

en: Footer 4
nl: Voettekst 4

en: Footer Background
nl: Footer achtergrond

en: Footer Full Width
nl: Footer volledige breedte

en: Full width widget zone. Located in the left sidebar in a 3 columns layout. Can be on the right of a 2 columns sidebar when content is on the left.
nl: Volledige breedte widget zone. Deze bevindt zich in de linker sidebar bij een driekoloms layout. Kan rechts bij een tweekoloms sidebar wanneer de inhoud zich links bevindt.

en: Full width widget zone. Located in the right sidebar in a 3 columns layout.
nl: Volledige breedte widget zone. Deze bevindt zich in de linker sidebar bij een driekoloms layout.

en: Give it a name
nl: Geef het een naam

en: Global Layout
nl: Globale lay-out

en: Go to Dashboard
nl: Ga naar het Dashboard

en: Go to Dashboard &rarr; Home
nl: Ga naar Dashboard &rarr; Home

en: Header
nl: Kop

en: Header (next to logo / title)
nl: Header (naast logo / titel)

en: Header Background
nl: Header Achtergrond

en: Hide Details
nl: Details verbergen

en: Home
nl: Huis

en: Hueman Admin Settings
nl: Hueman Admin instellingen

en: Icon color
nl: Icon kleur

en: Inactive in current context/location
nl: Inactief in huidige context/locatie

en: Install
nl: Installeren

en: Install Plugins
nl: Plugins installeren

en: Install Required Plugins
nl: Installeer de benodigde plugins

en: Installed But Not Activated
nl: Geïnstalleerd maar niet geactiveerd

en: Installed version:
nl: Geïnstalleerde versie:

en: Installing Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
nl: Plugin  %1$s (%2$d/%3$d) wordt geïnstalleerd

en: Installing Plugin: %s
nl: Plugin %s wordt ge&#239;nstalleerd.

en: Installing and Activating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
nl: Plugin %1$s (%2$d/%3$d) wordt geïnstalleerd en geactiveerd.

en: Jump to the %s.
nl: Ga naar de %s.

en: Learn more
nl: Meer weten

en: Learn more about this in the documentation
nl: Leer meer hierover in de documentatie

en: Left Bottom
nl: Links beneden

en: Left Center
nl: Links midden

en: Left Sidebar
nl: Sidebar links

en: Left Top
nl: Links boven

en: Link target
nl: Link Doel

en: Minimum required version:
nl: Minimaal vereiste versie:

en: Mobile devices
nl: Mobiele apparaten

en: More
nl: Meer

en: Name
nl: Naam

en: New Social Link created ! Scroll down to edit it.
nl: Nieuwe social link gemaakt. Scroll naar beneden om te bewerken.

en: New Widget Zone created ! Scroll down to edit it.
nl: Nieuwe widgetgebied toegevoegd. Scroll naar beneden om te bewerken.

en: No
nl: Nee

en: No Repeat
nl: Niet herhalen

en: No Sidebars
nl: Geen Zijbalken

en: No action taken. Plugin %1$s was already active.
nl: Geen actie ondernomen. Plugin %1$s was al actief.

en: No image selected
nl: Geen afbeelding geselecteerd

en: No plugins are available to be activated at this time.
nl: Er zijn geen plugins om te activeren op dit moment.

en: No plugins are available to be installed at this time.
nl: Er zijn geen plugins om te installeren op dit moment.

en: No plugins are available to be updated at this time.
nl: Er zijn op dit moment geen plugins beschikbaar om bij te werken.

en: No plugins were selected to be activated. No action taken.
nl: Er zijn geen plugins geselecteerd om geactiveerd te worden. Er is geen actie ondernomen.

en: No plugins were selected to be installed. No action taken.
nl: Er zijn geen plugins geselecteerd om te installeren. Er is geen actie ondernomen.

en: No plugins were selected to be updated. No action taken.
nl: Er zijn geen plugins geselecteerd om bijgewerkt te worden. Er is geen actie ondernomen.

en: Not Installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: Not set
nl: Niet ingesteld

en: Note : Html is allowed.
nl: Opmerking: HTML is toegestaan.

en: Notes : 1)This will override any default settings of the customizer options panel. 2) The primary sidebar is placed on the left in a 3 columns layout. It can be on the right in a 2 columns layout, when the content is on the left.
nl: Noten: 1) Dit overschrijft elke standaard instelling in het customizer opties paneel. 2) De primaire sidebar is links geplaatst bij een driekoloms layout. Kan rechts bij een tweekoloms layout wanneer de inhoud zich links bevindt.

en: Notes : 1)This will override any default settings of the customizer options panel. 2) The secondary sidebar is placed on the right in a 3 columns layout.
nl: Noten: 1) Dit overschrijft elke standaard instelling in het customizer opties paneel. 2) De tweede sidebar bevindt zich rechts in een driekoloms layout.

en: Pages
nl: Pagina’s

en: Pages:
nl: Pagina&#39;s:

en: Performances and SEO
nl: Prestaties en SEO

en: Please contact the administrator of this site for help.
nl: Neem voor hulp contact op met de beheerder van deze website.

en: Please try another search:
nl: Probeer een andere zoekterm:

en: Plugin activated successfully.
nl: Plugin succesvol geactiveerd.

en: Plugin activation failed.
nl: Plugin activatie mislukt.

en: Plugin not activated. A higher version of %s is needed for this theme. Please update the plugin.
nl: Plugin niet geactiveerd. Een nieuwere versie van %s is nodig voor dit thema. Werk de plugin bij.

en: Popular Posts
nl: Populaire Berichten

en: Powered by
nl: Mogelijk gemaakt door

en: Pre-Packaged
nl: Voorverpakt

en: Press return or enter to open this section
nl: Klik op enter om deze sectie te openen

en: Primary
nl: Primair

en: Primary Color
nl: Primaire Kleur

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Recent Comments
nl: Recente reacties

en: Recent Posts
nl: Meest recente berichten

en: Recommended
nl: Aanbevolen

en: Remove
nl: Weghalen

en: Repeat
nl: Herhaal

en: Repeat All
nl: Alles herhalen

en: Repeat Horizontally
nl: Herhaal horizontaal

en: Repeat Vertically
nl: Herhaal verticaal

en: Required
nl: Verplicht

en: Required Update not Available
nl: Vereiste update niet beschikbaar

en: Requires Update
nl: Vereiste update

en: Return to Required Plugins Installer
nl: Ga terug naar de Benodigde Plugins Installer

en: Return to the Dashboard
nl: Ga terug naar het dashboard

en: Right Bottom
nl: Rechts beneden

en: Right Center
nl: Rechts midden

en: Right Sidebar
nl: Sidebar rechts

en: Right Top
nl: Rechts boven

en: Search
nl: Zoek

en: Search Results
nl: Zoek resultaten

en: Search result
nl: Zoekresultaten

en: Search results
nl: Zoekresultaten

en: Secondary
nl: Secundair

en: Secondary Color
nl: Secundaire kleur

en: Select Image
nl: Selecteer afbeelding

en: Select a social icon
nl: Selecteer een social icoon

en: Select a widget zone for the primary sidebar.
nl: Selecteer een widget zone voor de primaire sidebar.

en: Select a widget zone for the secondary sidebar.
nl: Selecteer een widget zone voor de tweede sidebar.

en: Select an icon
nl: Selecteer een icoon

en: Select attachment property
nl: Selecteer eigenschappen voor bijvoegsel

en: Select position property
nl: Selecteer eigenschappen voor positie

en: Select repeat property
nl: Selecteer eigenschappen voor herhalen

en: Show Details
nl: Details tonen

en: Single
nl: Enige

en: Single Posts
nl: Enkele berichten

en: Social links
nl: Sociale links

en: Something went wrong with the plugin API.
nl: Er is iets fout gegaan met de plugin API.

en: Sorry, but you do not have the correct permissions to activate the %s plugin. Contact the administrator of this site for help on getting the plugin activated. | Sorry, but you do not have the correct permissions to activate the %s plugins. Contact the administrator of this site for help on getting the plugins activated.
nl[0]: Je hebt niet de juiste rechten om de plugin  %s te activeren. Neem contact op met de administrator
nl[1]: Je hebt niet de juiste rechten om de plugins  %s te activeren. Neem contact op met de administrator

en: Sorry, but you do not have the correct permissions to install the %s plugin. Contact the administrator of this site for help on getting the plugin installed. | Sorry, but you do not have the correct permissions to install the %s plugins. Contact the administrator of this site for help on getting the plugins installed.
nl[0]: Je hebt geen toestemming om de plugin %s  te installeren. Neem contact op met de administrator
nl[1]: Je hebt geen toestemming om de plugins %s  te installeren. Neem contact op met de administrator

en: Sorry, but you do not have the correct permissions to update the %s plugin. Contact the administrator of this site for help on getting the plugin updated. | Sorry, but you do not have the correct permissions to update the %s plugins. Contact the administrator of this site for help on getting the plugins updated.
nl[0]: Je hebt niet de juiste rechten om de plugin %s bij te werken. Neem contact op met de administrator
nl[1]: Je hebt niet de juiste rechten om de plugins %s bij te werken. Neem contact op met de administrator

en: Source
nl: Bron

en: Tagged:
nl: Tags:

en: The Footer Widget Zone is located before the other footer widgets and takes 100% of the width. Very appropriate to display a Google Map or an advertisement banner.
nl: De Footer Widget Zone bevindt zich boven de andere footer widgets en neemt 100% van de breedte in. Zeer geschikt om Google Maps weer te geven of een advertentiebanner.

en: The Header Widget Zone is located next to your logo or site title.
nl: De Header Widget Zone bevindt zich naast je logo of site titel.

en: The background-size CSS property specifies the size of the background images. The size of the image can be fully constrained or only partially in order to preserve its intrinsic ratio.
nl: De CSS-property background-size bepaalt de grootte van de achtergrondafbeeldingen. De grootte van de afbeelding kan volledig beperkt worden of alleen in delen om de originele ratio te behouden.

en: The following plugin was activated successfully:
nl: De volgende plugin is succesvol geactiveerd:

en: The installation and activation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
nl: Het installatie- en activeringsproces is begonnen. Dit proces kan een tijdje duren afhankelijk van uw webhost, een moment geduld a.u.b.

en: The installation of %1$s failed.
nl: De installatie van %1$s is mislukt.

en: The installation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
nl: Het installatieproces is begonnen. Dit proces kan een tijdje duren afhankelijk van uw webhost, een moment geduld a.u.b.

en: This button links to the "About Hueman" page.
nl: Deze button linkt naar de "Over Hueman" pagina.

en: This page is intended to provide informations about the Hueman theme : changelog, release note, documentation link. It also display informations about your current install that can be useful if you need to report an issue.
nl: Deze pagina is bedoeld om meer informatie over het Hueman thema te bieden: changelog, release note, documentatielink. Het geeft ook informatie weer over je huidige installatie die nodig kan zijn als je een probleem wil melden.

en: This plugin needs to be updated to be compatible with your theme.
nl: Deze plugin moet bijgewerkt worden om geschikt te zijn voor je thema.

en: This zone is located before the other footer widgets and takes 100% of the width. Very appropriate to display a Google Map or an advertisement banner.
nl: Deze zone bevindt zich boven de andere footer widgets en neemt 100% van de breedte in. Zeer geschikt om Google Maps weer te geven of een advertentiebanner.

en: Title
nl: Titel

en: To Activate <span class="count">(%s)</span> | To Activate <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Te activeren <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Te activeren <span class="count">(%s)</span>

en: To Install <span class="count">(%s)</span> | To Install <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Te installeren <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Te installeren <span class="count">(%s)</span>

en: To search type and hit enter
nl: Typ je zoekterm en druk op enter

en: Topbar Background
nl: Topbalk Achtergrond

en: Unavailable location. Some settings must be changed.
nl: Niet beschikbare locatie. Sommige instellingen moeten veranderd worden.

en: Unchecking this option is not recommended. Minifying css stylesheets improves performance for your website overall by decreasing the load time.
nl: Uitvinken van deze optie wordt niet aanbevolen. Minifying css stylesheets bevorderen de prestaties van je website globaal door een lagere laadtijd.

en: Update
nl: Bijwerken

en: Update Available <span class="count">(%s)</span> | Update Available <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Update beschikbaar <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Updates beschikbaar <span class="count">(%s)</span>

en: Update Required
nl: Update vereist

en: Update recommended
nl: Update aangeraden

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Updating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
nl: Plugin %1$s bijwerken (%2$d/%3$d)

en: Upgrade message from the plugin author:
nl: Upgrade bericht van de plugin auteur:

en: Upload
nl: Uploaden

en: Use Structured Data Markup for your posts
nl: Gebruik Structured Data Markup voor je berichten

en: Use a minified stylesheet
nl: Gebruik een minified stylesheet

en: WordPress Repository
nl: WordPress Archief

en: Yes
nl: Ja

en: Your latest posts
nl: Je laatste berichten

[ctx: as in: "version nr unknown"]
en: unknown
nl: onbekend

en: by
nl: door

en: close
nl: sluit

en: here
nl: hier

[ctx: plugin A *and* plugin B]
en: and
nl: en

[ctx: plugins]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Alle <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Alle <span class="count">(%s)</span>

en: says:
nl: zegt:

en: version
nl: versie
